Taneční aerobik a body-fit


Průměrné hodnocení: 4.9
Hodnotilo: 30 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 2
Praha 4 14000

Lektor:
Dita Slánská

Termín: 16.04.2018 - 11.06.2018

Cena: 560 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí18:00 - 19:0016.04.2018Každý týden

Cena zahrnuje 7 lekcí. 

Taneční aerobik kombinován s typem posilovacího cvičení nazvaného "Břišní pekáč".

Břišní pekáč je založen na posilování hlubokého břišního a pánevního svalstva pomocí váhy vlastního těla, případně pomocí balančních pomůcek. Posilování je sestaveno hodně efektivně a bude Vás bavit. Tento druh cvičení mj. pomáhá ženám po porodu, při problémech s udržením moči či s povoleným pánevním svalstvem.

Body – fit je speciálně sestavená lekce s důrazem na posílení celého těla a zvýšení fyzické kondice.

Necvičí se 5.2.2018 z důvodu školních prázdnin a 2.4.2018 z důvodu státního svátku. Cvičení ve dnech 30.4. a 7.5. se nekoná, neboť ředitel ZŠ Plamínkové vyhlásil ředitelské volno před svátečními dny 1. a 8. 5. Cyklus cvičení se proto prodlužuje a bude končit 11.6. namísto původně plánovaného data 28.5. Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Radka L.
Eva R.
Dita je skvělá lektorka, umí nás perfektně vyhecovat a na lekce je vždy připravena (nevymýšlí sestavy na místě :-)) Každou hodinu s ní si velmi užiji a dá mi pořádně do těla - nejdřív aerobně rozhýbat a pak zaposilovat. Eva R.
janavetrovcova3@seznam.cz
Návrat Dity do nabídky cvičení jsem už netrpělivě očekávala.Její hodiny mi vyhovovaly vždy(s kamarádkou chodíme na cvičení s Ditou mnoho let). Ať už strukturou, promyšlenou choreografií s přiměřenou náročností a vyhovujícím posilováním rovnoměrně všech svalových skupin, po kterém následuje dokonalé protažení a uvolnění. Je to jedno z mála cvičení, kdy nemám přetížené a po cvičení málo uvolněné trapézy a následně bolavá záda a odcházím příjemně unavená a pozitivně naladěná a těším se na další lekci.Mně velmi vyhovuje a za něj děkuji :-)
Jana .
Také se ztotožňuji se vším, co napsala Blanka. Jana Ř.
Edita L.
Eva V.
Jarmila V.
Mohu jen odsouhlasit vše, co zde napsala přede mnou Blanka.
Blanka V.
Dita měla vždy připravené krokové variace, netápala, věděla, co z nás chce "vydolovat". Vyhovovalo mi složení hodiny ve smyslu půl hodiny taneční aerobik a půl hodiny posilování. Těším se na její návrat.
Jana M.
Michaela K.
Upřednostnila by jsem více tanečních prvků než aerobiku ale jinak jsem chodila ráda.

Nejbližší plánované akce


Uvolnilo se jedno místo na aktivní dovolenou do LuhačovicJak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Pokračování úspěšné konference.