Nordic walking pro začátečníky


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 14 uživatelů
Upřesnění místa:
Praha 6 - Ladronka
Atletická
Praha 6 16000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Gábina Kvítková

Termín: 05.04.2017 - 26.04.2017

Cena: 440 Kč

Nordic walking pro začátečníky již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:00 - 18:0005.04.2017Každý týden

NordicWalking (severská chůze) je aktivní chůze s hůlkami, kdy zaměstnáte 90 % svalů v těle a procvičíte nejen nohy, ale i záda, ruce a hlubší svalové skupiny. Uvolníte ztuhlá ramena a krční partie. NW je náročnější než samotná chůze, ale zato více účinná a přitom skoro stejně jednoduchá. Jako sportovní aktivitu lze NW srovnat s během nebo v zimě s běžkováním nebo prostě s rychlou chůzí.

Začátečnické  lekce jsou zaměřeny na nácvik správné techniky chůze s NW holemi, a zahrnují úvodní rozcvičení a závěrečné protažení. Vyzkoušíte si různé terény a povrchy vhodné pro NW, a dozvíte se i něco více. Chodit budeme po osvědčených trasách parku Ladronka, Praha 6, dobře dostupných MHD.

Vybavení: pohodlné oblečení dle počasí, pevnější uzavřené boty (nejsou vhodné kotníčkové nebo sandály), příp. malý batůžek nebo ledvinka. Není vhodná taška přes rameno nebo přes hlavu, při chůzi překáží. NW hole si můžete vzít vlastní nebo vám hole můžeme zapůjčit. Pokud budete chtít využít půjčení holí, při objednání to prosím napište do poznámky. Tato forma pohybové aktivity je vhodná pro každého, kdo chce při chůzi zvýšit efektivitu pohybu a zapojit celé tělo. Lekce jsou přizpůsobeny Vaší kondici i věku.

Každý účastník si je vědom svého zdravotního stavu, je za něj plně zodpovědný a účast na kurzu je na jeho vlastním uvážení, lektor nenese za zdravotní stav účastníků odpovědnost.

Cvičení zahrnuje 4x   60min lekci

Sraz na lekce: Ladronka, Praha 6Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Sabina K.
Nemohla bych najít trefnější slova pochvaly, než že na její kurzy chodím pravidelně od srpna 2015 a přihlašuji se na další. Paní Gábina je úžasná, charismatická a pečující o nás svěřenkyně paní, že její kurzy upřímně doporučuji. A to zejména těm, kteří se chtějí hýbat v přírodě, ale sami se těžko, jako já, k tomu donutí. A mají tisíc důvodů, proč ten den NE. Přítomnost ostatních žen, ale zvláště radost na tváři paní Gábiny, že mě zase vidí, je MAGNETEM - a já ráda přijdu a zase jdu spokojená, nyní již se svými NW holemi. A příští rok půjdu zase - paní Gábina a NW jsou návykové!
Klára K.
Absolvovala jsem kurz pro začátečníky i pokročilé a oba se mi moc líbily. Paní Kvítková má vše skvěle připravené počítá i s tím, že jsme vytížené a zaměstnané ženy. NW mě baví a i dále se mu budu věnovat, za což jí rozhodně děkuji. Klára
Jolana K.
Paní Kvítková má kurzy dobře organizované, vše vysvětlí, poradí a dokáže pro NW nadchnout už jenom svým milým, ale profesionálním přístupem. Jsem natolik spokojená, že jsem se přihlásila do navazujícího kurzu pro pokročilé. Rozhodně všem, kdo váhají, kurz NW doporučuji. Jolana
Marie S.
Bylo to moc hezké. Nikdy bych nevěřila, že mám tolik různých svalů. M. Sprengerová

Nejbližší plánované akce