Nordic walking pro začátečníky


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 14 uživatelů
Upřesnění místa:
Praha 6 - Ladronka
Atletická
Praha 6 16000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Gábina Kvítková

Termín: 05.04.2017 - 26.04.2017

Cena: 440 Kč

Nordic walking pro začátečníky již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:00 - 18:0005.04.2017Každý týden

NordicWalking (severská chůze) je aktivní chůze s hůlkami, kdy zaměstnáte 90 % svalů v těle a procvičíte nejen nohy, ale i záda, ruce a hlubší svalové skupiny. Uvolníte ztuhlá ramena a krční partie. NW je náročnější než samotná chůze, ale zato více účinná a přitom skoro stejně jednoduchá. Jako sportovní aktivitu lze NW srovnat s během nebo v zimě s běžkováním nebo prostě s rychlou chůzí.

Začátečnické  lekce jsou zaměřeny na nácvik správné techniky chůze s NW holemi, a zahrnují úvodní rozcvičení a závěrečné protažení. Vyzkoušíte si různé terény a povrchy vhodné pro NW, a dozvíte se i něco více. Chodit budeme po osvědčených trasách parku Ladronka, Praha 6, dobře dostupných MHD.

Vybavení: pohodlné oblečení dle počasí, pevnější uzavřené boty (nejsou vhodné kotníčkové nebo sandály), příp. malý batůžek nebo ledvinka. Není vhodná taška přes rameno nebo přes hlavu, při chůzi překáží. NW hole si můžete vzít vlastní nebo vám hole můžeme zapůjčit. Pokud budete chtít využít půjčení holí, při objednání to prosím napište do poznámky. Tato forma pohybové aktivity je vhodná pro každého, kdo chce při chůzi zvýšit efektivitu pohybu a zapojit celé tělo. Lekce jsou přizpůsobeny Vaší kondici i věku.

Každý účastník si je vědom svého zdravotního stavu, je za něj plně zodpovědný a účast na kurzu je na jeho vlastním uvážení, lektor nenese za zdravotní stav účastníků odpovědnost.

Cvičení zahrnuje 4x   60min lekci

Sraz na lekce: Ladronka, Praha 6Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

renata.vostrelova@ceskapojistovna.cz
Irena B.
S kurzem jsem byla velmi spokojená. IB
Irena B.
Martina D.
Technika chůze vysvětlena na jedničku, osobní přístup paní Kvítkové. Jednoznačně doporučuji všem, kteří ještě váhají.
Ivana B.
Eva R.
Lekce s paní Gábinou doporučuji všem kdo se chtějí s NW nejen seznámit. Paní Gábina je milá, sympatická, trpělivá a vždy dobře naladěná. Lekce má skvěle připravené, přizpůsobené zdatnosti všech, v neposlední řadě vše vysvětlí, ukáže, chyby opraví, poradí a všechny dotazy zodpoví. Jsem maximálně spokojená a přihlásila jsem se i do pokračovacího kurzu. Eva R.
Jarmila C.
Kurzy p. Kvítkové jsou jedním slovem super. Doporučuji se přihlásit bez ohledu na věk. Nemám co víc dodat. Csapková
lenkamikulcova
Skvěle připravené kurzy pí Kvítkové. Pro mě bylo fajn, že se nejen chodí, ale i trochu posilují různé partie těla a hlavně se na závěr dobře protahuje. Pokaždé jiná rozcvička, jiné posilování. Pro ty zdatnější část trasy navíc, aby si pomalejší nepřipadaly někde zapomenuté. A pro všechny podpora ze strany lektorky. Chci dál pokračovat, takže určitě doporučuju. Lenka
he.pa@seznam.cz
Skvělý kurz! NW a paní Kvítkovou mohu jen doporučit. Helena
Zuzana T.
Kurz je skvělý, rozhodně doporučuji všem, kdo s hůlkami začínají - na některé věci člověk jen z článků na internetu nepřijde. Lektorka je velmi profesionální a milá, plánuji pokračovat v dalších kurzech. Zuzana T.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.