Nordic walking o víkendu pro pokročilé


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 21 uživatelů
Upřesnění místa:
Praha 6 - Vypich, Bílá Hora
Vypich
Praha 6 16000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Gábina Kvítková

Termín: 04.03.2017 - 13.05.2017

Cena: 1140 Kč

Nordic walking o víkendu pro pokročilé již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota09:30 - 11:3004.03.2017

NordicWalking (severská chůze) je aktivní chůze s hůlkami, kdy zaměstnáte 90 % svalů v těle a procvičíte nejen nohy, ale i záda, ruce a hlubší svalové skupiny. Uvolníte ztuhlá ramena a krční partie. NW je náročnější než samotná chůze, ale zato více účinná a přitom skoro stejně jednoduchá. Jako sportovní aktivitu lze NW srovnat s během nebo v zimě s běžkováním nebo prostě s rychlou chůzí.

Dvouhodinové lekce jsou zaměřeny na procvičení správné techniky chůze na delších trasách, a zahrnují též úvodní rozcvičení a závěrečné protažení. Chodit budeme po osvědčených lokalitách Prahy 6: Ladronka, Obora Hvězda, D.Šárka, a Prahy 5: Chuchelský háj, Dívčí hrady, Prokopské údolí. Trasy vždy dostupné MHD. V průběhu kurzu je možná změna místa srazu.

Vybavení: pohodlné oblečení dle počasí, pevnější uzavřené boty (nejsou vhodné kotníčkové nebo sandály), příp. malý batůžek nebo ledvinka. Není vhodná taška přes rameno nebo přes hlavu, při chůzi překáží. NW hole si můžete vzít vlastní nebo vám hole můžeme zapůjčit. Pokud budete chtít využít půjčení holí, při objednání to prosím napište do poznámky. Tato forma pohybové aktivity je vhodná pro každého, kdo chce při chůzi zvýšit efektivitu pohybu a zapojit celé tělo. Lekce jsou určeny především pro absolventy začátečnického kurzu.

Každý účastník si je vědom svého zdravotního stavu, je za něj plně zodpovědný a účast na kurzu je na jeho vlastním uvážení, lektor nenese za zdravotní stav účastníků odpovědnost.

Cvičení zahrnuje 6 2hod lekcí, vždy 1x za 14 dní a to:

4.3., 18.3., 1.4., 15.4., 29.4., 13.5. 2017     Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Eva K.
Skvělé po všech stránkách. Zúčastnila jsem se opakovaně a přihlásím se znovu.
Alexandra M.
super, nemělo to chybu,senzační trasy, senzační lektorka, humor, nakopnutí ke skvělému pohybu.Díky Alexandra
mojžíšová
Dobrý den, kurz byl díky p. Kvítkové skvělý. Oceňuji ji nejen jako dokonalého profesionála, který mne zasvětil do správné techniky NW, ale především mi svým milým a empatickým přístupem umožnila překonat obavy, které jsem vzhledem k věku měla z náročnosti kurzu. Oceňuji také skvělý výběr tras. Umožnila mi poznat krásné a pro mne dosud neznámé okolí Praha. Děkuji a těším se na další kurz na podzim. J. Mojžíšová
Sabina
Dobrý den, kurz byl vynikající! Děkuji moc. Paní Gábina je naprosto úžasná! Citlivá, ohleduplná, aktivní, povzbuzující, pečlivá a nesmírně milá. Zažila jsem něco naprosto nového a stala jsem se na NW závislá - mohu jen doporučit. Přihlásím se znovu - samotnou mě to tolik nebaví.
posmourna
Souhlasím s tím,co píší kolegyně-všechno super! Paní Gábina je moc příjemná, dobře zná trasy na které nás vodila a co je nejdůležitější-učila nás správně chodit s NW holemi. Díky.
eva.kvackova@atlas.cz
Výborný kurz, milá lektorka, příjemné vystupování, moc hezky vybrané lokality.
Michaela F.
Výborný kurz,, jen samé superlativy !!! M.F.
Alena J.
Alena
admin
Přišlo emailem: Kurz byl super, naprostá spokojenost, pí. Gábina Kvítková velice milá a příjemná lektorka. Děkujeme Táňa a Zdenka
Irena P.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.