Nordic walking o víkendu pro pokročilé


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 21 uživatelů
Upřesnění místa:
Praha 6 - Vypich, Bílá Hora
Vypich
Praha 6 16000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Gábina Kvítková

Termín: 04.03.2017 - 13.05.2017

Cena: 1140 Kč

Nordic walking o víkendu pro pokročilé již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota09:30 - 11:3004.03.2017

NordicWalking (severská chůze) je aktivní chůze s hůlkami, kdy zaměstnáte 90 % svalů v těle a procvičíte nejen nohy, ale i záda, ruce a hlubší svalové skupiny. Uvolníte ztuhlá ramena a krční partie. NW je náročnější než samotná chůze, ale zato více účinná a přitom skoro stejně jednoduchá. Jako sportovní aktivitu lze NW srovnat s během nebo v zimě s běžkováním nebo prostě s rychlou chůzí.

Dvouhodinové lekce jsou zaměřeny na procvičení správné techniky chůze na delších trasách, a zahrnují též úvodní rozcvičení a závěrečné protažení. Chodit budeme po osvědčených lokalitách Prahy 6: Ladronka, Obora Hvězda, D.Šárka, a Prahy 5: Chuchelský háj, Dívčí hrady, Prokopské údolí. Trasy vždy dostupné MHD. V průběhu kurzu je možná změna místa srazu.

Vybavení: pohodlné oblečení dle počasí, pevnější uzavřené boty (nejsou vhodné kotníčkové nebo sandály), příp. malý batůžek nebo ledvinka. Není vhodná taška přes rameno nebo přes hlavu, při chůzi překáží. NW hole si můžete vzít vlastní nebo vám hole můžeme zapůjčit. Pokud budete chtít využít půjčení holí, při objednání to prosím napište do poznámky. Tato forma pohybové aktivity je vhodná pro každého, kdo chce při chůzi zvýšit efektivitu pohybu a zapojit celé tělo. Lekce jsou určeny především pro absolventy začátečnického kurzu.

Každý účastník si je vědom svého zdravotního stavu, je za něj plně zodpovědný a účast na kurzu je na jeho vlastním uvážení, lektor nenese za zdravotní stav účastníků odpovědnost.

Cvičení zahrnuje 6 2hod lekcí, vždy 1x za 14 dní a to:

4.3., 18.3., 1.4., 15.4., 29.4., 13.5. 2017     Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

petraasykorova@seznam.cz
Hana D.
Kvačková E.
Hodnotím opakovaně, neboť jsem se opakovaně zúčastnila kurzů. Pro začátečníky, pro pokročilé a nakonec několikrát víkendové výlety. Kurz skvělý po všech stránkách - organizační zajištění, výběr lokality, instruktorka a hlavně její skvělý přístup.
Irena P.
Skvely kurz,skoda,ze neni az do konce cervna.Sobotni dopoledne je na prochazku prirodou idealni!!
Irena P.
Moc pěkný kurz, už se těším na pokračování!!!
Zuzana T.
Skvělý kurz, paní Gábina má dobře připravenou nejen samotnou trasu, ale i různé informace a zajímavosti k dané lokalitě. Absolvovala jsem s ní již tři různé kurzy a vždy jsem byla velmi spokojená, s hůlkami jsem začala chodit i individuálně, což mi dost pomohlo s kondicí i hubnutím. Rozhodně se v budoucnosti na obdobný kurz ještě přihlásím.
Jarmila M.
J. M. Kurz byl po všech stránkách skvělý. Paní Kvítková je dokonalá profesionálka. Pečlivý výběr tras nám umožnil poznat krásná a nová místa v Praze. Nejvíc oceňuji její citlivý a empatický přístup, který umožnil absolvovat kurz i frekventantům se slabší kondicí.
jvrzalova
Dobrý den, připojuji se ke kladným hodnocením, která tu již jsou. Kurzy NW jsou díky paní Gábině skvělé. Určitě budu pokračovat.
jklvanova@seznam.cz
Dobrý den, kurz se mi velmi líbil. Paní Gábina Kvítková, velmi příjemná paní, ohleduplná a vstřícná, nás provázela krásnými lokalitami Prahy, které neznám. Dozvěděly jsme se spoustu zajímavostí o těchto lokalitách, výlety byly vydařené a budu se těšit na další. Moc děkuji. Jana K.
Sabina K.
Napsala jsem svoje hodnocení na paní Gábinu a NW před minutou na jiný kurz NW. Nebudu to opakovat. Všechno mnou napsané platí. Jen bych ráda dodala, že v paní Gábině Kvítkové získal STOB slovně nepostihlitelý přínos. Paní Gábinu jsem do loňského srpna neznala, ale od té doby chodím na její kurzy, postupně od začátečníků po pokročilé NW. Ona je perfektní. A Její trasy také. Pražská příroda je také úžasná, alespoň místy. A ti, kteří "mašírují" s paní Gábinou, jsou u toho a mohou obdivovat! Pražskou přírodu a jen tak mimochodem svoje vlastní úžasné a dopředu neočekávané výkony. Vřele doporučuji! Sabina

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.