Nordic walking pro pokročilé


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 16 uživatelů
Upřesnění místa:
Strahov, Kinského sady
Jezdecká
Praha 6 - Břevnov 169 00
Zobrazit na mapě

Lektor:
Gábina Kvítková

Termín: 08.09.2016 - 29.09.2016

Cena: 440 Kč

Nordic walking pro pokročilé již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Čtvrtek18:00 - 19:0008.09.2016Každý týden

Hodinová lekce je určena pro absolventy začátečnických kurzů, a je zaměřena na prohloubení správné techniky chůze, nastavení tepové frekvence, nebo cvičení s holemi, a samozřejmě zahrnuje též úvodní rozcvičení a závěrečné protažení. Chodit budeme po parkových cestách v oblasti Kinského sadů na Strahově.

Vybavení: pohodlné oblečení dle počasí, pevnější uzavřené boty (nejsou vhodné kotníčkové nebo sandály), příp. malý batůžek nebo ledvinka. Není vhodná taška přes rameno nebo přes hlavu, při chůzi překáží. NW hole si můžete vzít vlastní nebo vám hole můžeme zapůjčit. Pokud budete chtít využít půjčení holí, při objednání to prosím napište do poznámky. Tato forma pohybové aktivity je vhodná pro každého, kdo má rád chůzi a kdo chce zvýšit efektivitu pohybu a zapojit tak celé tělo. Přednost mají absolventi začátečnických kurzů.

Každý účastník si je vědom svého zdravotního stavu, je za něj plně zodpovědný a účast na kurzu je na jeho vlastním uvážení, lektor nenese za zdravotní stav účastníků odpovědnost.

Cvičení zahrnuje 4 lekce.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Klára K.
Absolvovala jsem kurz pro začátečníky i pokročilé a oba se mi moc líbily. Paní Kvítková má vše skvěle připravené počítá i s tím, že jsme vytížené a zaměstnané ženy. NW mě baví a i dále se mu budu věnovat, za což jí rozhodně děkuji. Klára
Jolana K.
Paní Kvítková má kurzy dobře organizované, vše vysvětlí, poradí a dokáže pro NW nadchnout už jenom svým milým, ale profesionálním přístupem. Jsem natolik spokojená, že jsem se přihlásila do navazujícího kurzu pro pokročilé. Rozhodně všem, kdo váhají, kurz NW doporučuji. Jolana
Marie S.
Bylo to moc hezké. Nikdy bych nevěřila, že mám tolik různých svalů. M. Sprengerová

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.