Nordic walking o víkendu pro pokročilé


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 13 uživatelů
Upřesnění místa:
Krčský les U Labutě
Thomayerova
Praha 4 14000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Gábina Kvítková

Termín: 03.09.2016 - 01.10.2016

Cena: 570 Kč

Nordic walking o víkendu pro pokročilé již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota09:30 - 11:3003.09.2016

Dvouhodinové NW vycházky  jsou pokračováním začátečnického kurzu, na který navazují.  Proto velmi doporučujeme nejprve absolvování  teorie a nácviku v začátečnických lekcích, kde je na výuku čas i prostor. 

Víkendové dvouhodinové vycházky jsou  zaměřeny na hlubší procvičení správné techniky chůze na delších a náročnějších trasách, a samozřejmě zahrnují též úvodní rozcvičení a závěrečné protažení. Chodit budeme po osvědčených lokalitách Prahy 4: Krčský les, Hostivař, Modřany, popřípadě dalších místech dle domluvy s účastníky kurzu, vždy dostupné MHD.

Vybavení: pohodlné oblečení dle počasí, pevnější uzavřené boty (nejsou vhodné kotníčkové nebo sandály), příp. malý batůžek nebo ledvinka. Není vhodná taška přes rameno nebo přes hlavu, při chůzi překáží. NW hole si můžete vzít vlastní nebo vám hole můžeme zapůjčit. Pokud budete chtít využít půjčení holí, při objednání to prosím napište do poznámky. Tato forma pohybové aktivity je vhodná pro každého, kdo chce při chůzi zvýšit efektivitu pohybu a zapojit celé tělo. Přednost mají absolventi začátečnických kurzů.

Každý účastník si je vědom svého zdravotního stavu, je za něj plně zodpovědný a účast na kurzu je na jeho vlastním uvážení, lektor nenese za zdravotní stav účastníků odpovědnost. 

Cvičení zahrnuje 3 2hodinové vycházky, vždy 1x za 14 dní a to: 3.9., 17.9., 1.10.2016Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Irena P.
Irena P.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.