Štěpánka Procházková

Specializace: Akreditovaný výživový poradce odborná praxe od roku 2006 (Hubnutí bez léků z běžných potravin)

Motto: Nenabízím zázraky na počkání, ale skutečnou cestu k trvale udržitelným výsledkům bez léků z běžných potravin.

Kontakt:
prochazkova.stepanka@email.cz
739 136 487

Hodnocení lektora:

Průměrné hodnocení: 0
Zatím nikdo nehodnotil.
Vzdělání a praxe:

Jako akreditovaný výživový poradce pracuji od roku 2006. Ve své praxi neustále sleduji aktuální poznatky a trendy v oblasti výživového poradenství a své vzdělání si průběžně prohlubuji. Některé z absolvovaných seminářů a školení jsou uvedeny v následujícím seznamu:

 

O mně:

Jmenuji se Štěpánka Procházková a pracuji jako akreditovaný výživový poradce. Již od roku 2006 pomáhám svým klientům změnit životní styl a stravovací návyky a tím přispět k redukci jejich hmotnosti, upevnění zdraví a zlepšení osobní pohody. Vždy je třeba mít na paměti, že hubnutí je dlouhodobý proces a pouze pevná vůle a dodržování dohodnutých postupů může vést k úspěchu. Nenabízím zázraky na počkání, ale skutečnou cestu k trvale udržitelným výsledkům.

Ve své praxi kladu důraz na individuální přístup ke každému klientovi. Každý z nás je jiný. Máme rozdílné nejen energetické potřeby a výdaje, ale i různá omezení (ať už zdravotní či pracovní) a v neposlední řadě také různé chutě :-). Každý klient proto u mě obdrží program na míru, který v maximální možné míře vychází vstříc jeho potřebám a do určité míry i chuťovým preferencím. Obecné plány "vytažené z šuplíku" totiž nefungují! Zároveň má taky každý z klientů možnost využívat bezplatnou emailovou poradnu po celou dobu trvání programu. Nebojte se ptát, ráda odpovím!

Ve své praxi se zabývám:

- měření tělesných parametrů přístrojem BODYSTAT (segmentální analýza množství tuku, svalové hmoty a vody v těle, zjišťování možných tělesných dysbalanci, určování hodnoty bazálního metabolismu.)

- analýza stravovacích návyků (rozbor problematických stravovacích návyku na základě dodaného vzorového jídelníčku)

- sestavování výživových programů na míru (pro běžnou populaci, ale např. i pro sportovce, seniory, děti, maminky nebo osoby se zdravotními omezeními - např. štítná žlaza, bezlepkové diety apod.)

- skupinové kurzy hubnutí (metodikou STOB a další metodiky)

- radiofrekvence (přístrojové vyhlázování pokožky - vhodné jako doplňková metoda po redukci hmotnosti. Možné je i samostatné použití pro redukci vrásek strií apod.)

- přednášková činnost (pro mateřská centra, firmy, školy, školky, neziskové organizace a jiné instituce)

Moje poradny naleznete v těchto městech: Litomyšl, Polička, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Jablonné nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Dvůr Králové.

Pro objednání termínu je nutná rezervace na telefonu, webových stránkách nebo facebooku

Více informací naleznete zde: www.vyzivovy-poradce.net

Přidejte se do facebookové skupiny a sledujte akce a novinky online

https://www.facebook.com/groups/456368111102717/


Máte zájem o konzultaci?


Leave this empty:

Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce


Uvolnilo se jedno místo na aktivní dovolenou do LuhačovicJak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Pokračování úspěšné konference.