Thajsko


Průměrné hodnocení: 3.83
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
Phuket- slavné thajské letovisko v Andamanském moři

Lektor:
Dagmar Jackson

Instruktor: Vendula Říhová

Termín: 05.04.2018 - 17.04.2018 Přidat do kalendáře

Cena: 32650 Kč

Thajsko již skončil a nelze jej tedy objednat

Užijte si se STOBem nezapomenutelnou dovolenou za supercenu - nádherné pláže, průzračnou teplou vodu, atraktivní program pro tělo i pro duši, levné masáže, výlety.

 

Cena pobytu je vzhledem k mimořádné časově omezené nabídce 32 650,- Kč a je garantována do čtvrtka 24.srpna!!!!!!!!!!!. Počet míst je omezen. Poté na vyžádání do vyčerpání kapacity 20 míst - pravděpodobně vzhledem ceně letenek už za vyšší cenu.

Po přihlášení  obdržíte smlouvu od CA Adventure plus. Doporučujeme si zaplatit i kompletní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.  80 Kč/os./ den. V případě potřeby můžete kontaktovat majitelku Vendulu Říhovou na tel. 603578707, (od 25. srpna má dovolenou) nebo Ivu Málkovou tel. 608834816.

Ubytování:  SUNWING KAMALA BEACH 4****

Velmi hezký resort  přímo u pláže. Prostorné moderní klimatizované pokoje s balkonem nebo v přízemí se zahrádkou, mnoho bazénů, hřiště, posilovna, masáže, wifi. Resort je vzdálený 10 minut chůze od obchodů ve vesnici Kamala a 15 minut levným taxíkem od rušné pláže Patong.

Podrobnosti o hotelu http://www.sunwingkamala.com/

Informace o ostrově Phuket najdete např. na http://www.esotravel.cz/dovolena/thajsko/phuket/

Kapacita: 20 osob

Stravování:  bohatá snídaně, další možnosti stravování najdete buď v hotelu nebo v řadě restaurací na pláži, které podávají levné pokrmy thajské i mezinárodní kuchyně. Hned u hotelu jsou 2x týdně pořádány velké místní trhy, kde lze velmi dobře a levně nakoupit zajímavé potraviny vhodné i pro redukci váhy. V pokojích je lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice.

Doprava: Výborné dopravní spojení z Prahy s leteckou společností Quatar airways, která má kvalitní služby a nově lítá z Prahy. Let je pouze s jedním přestupem v DOHA bez čekání přímo na ostrov Phuket a z letiště jen 35 minut autobusem do hotelu.

Program: Pobyt organizuje CA Adventure plus, s níž budou zájemci uzavírat cestovní smlouvu. Pobytu se zúčastní majitelka Vendula Říhová se svojí skupinou, která bude k dispozici i skupině STOB a bude organizovat zajímavé výlety po ostrově i mimo ostrov.

Podrobnosti zde

Oblíbená lektorka STOBu Dáša Jackson bude zajišťovat další program. Na co se můžete těšit?

Atraktivní pestré zdravotní cvičení, díky kterému si...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Anna V.
Dobrý den. Nemohu se připojit ke kladnému hodnocení zájezdu. Bohužel s tak arogantním přistupem ,jako byl přístup delegátek Adventur plus ,jsem se ještě nesetkala . Jezdím opakovaně na dovolené s cestovními agenturami, když byl jakýkoli problém, vždy ho řešily delegáti cestovních kanceláří. Zde mi bylo řečeno, že agentuta Adventur plus zajišťovala pouze technické věci a vše ostatní má na starosti Dáša Jacson. Trochu jsem byla překvapena, že když jedu s českou cestovní kanceláří, tak dostanu pokyny k výletu v angličtině. Na úvodní schůzce bylo první, že se začaly vybírat peníze na výlety a pak si nás vzala Dáša ohledně cvičení a o hotelu ani dalších možnostech nákupů jsme se nedozvěděly nic. Ale to by se dalo ještě přejít a toto hodnocení bych nepsala. Ale 1 den před odletem moje kolegyně upadla a byl to dost ošklivý pád na dlažbu. Nejprve byla v šoku , pak jsme jí odvedli na pokoj. Jsem lékařka, tak jsem jí uložila do postele , dala obklady a stav se zlepšil . Bolest ruky přetrvávala, nemohla s ní pohnout. Potkaly jsme delegatku Adventur a prosily jí zda by bylo možno zajistit rentgen. Ta nám vysvětlovala, že je to zbytečné a že by nemohla letět se sádrou letadlem, že by s tím byly komplikace. Odkázala nás na to ,abychom si zavolaly pojišťovnu, že nás bude informovat, co máme udělat. Druhý den při odletu jsem prosila, aby pro kolegyni zajistily odpovídající místo, kde bude moci s rukou sedět do uličky. Bylo mi řečeno, že to nelze a at se snažíme být první při odbavení. To se nám povedlo, ale bohužel na přepážce ,která byla určená pro začekované pasažery. Další arogantní přístup delegátek snad ani popisovat nebudu. Jediná Dáša po opakovaných urgencích zajistila, že kolegyně byla odbavena přednostně. Ráda bych věděla , kdo se o nás měl starat v organizačních věcech a při úraze. Zda delegátky z Adventur či Dáša. Abych nepsala jen negativa. Pláž i hotel byly nádherné, personál hotelu vždy ochotný a usměvavý. S pozdravem Anna V.
admin
Přišlo mailem Dáša H. Moc děkuju STOBu za zahraniční pobyty, je to skvělá kombinace nových zážitků a cvičení. S pobytem jsem byla moc spokojená jako většina účastníků kromě několika jedinců, tak píši můj pohled. 1) ORGANIZACE PŘED ZÁJEZDEM Adventure Plus: velmi obsažná, podrobná a srozumitelná informovanost o místě pobytu, nabídce výletů a cenové kalkulaci, pokyny před odletem, organizaci před odletem, kompletizace cestovních "balíčků"(pojištění, informace o odletech, přestupech, apod.). Rovněž jsme dostali informace o výměně peněz, kurzech, atd. Kdykoliv jsem napsala nebo zavolala s dotazy, pracovnice cestovky byly velmi vstřícné, ochotné. Po příletu na Phuket jsem postrádala informaci, odkud odjíždějí autobusy (letiště mělo více východů), nicméně další organizace odjezdu a následně po příjezdu do hotelového komplexu probíhala naprosto bez problémů. Informace jsme dostávaly opakovaně, pracovnice Adventure plus samy zajisťovaly přihlášení každého účastníka (což vnímám jako nadstandard) a byly vstřícné a ochotné. 2) PRVNÍ INFORMATIVNÍ SETKÁNÍ : naprosto dostačující informace o výletech, možnostech nákupů, programech. Možná bych uvítala osobní informaci při placení, že po platbě výletů proběhne výše zmíněné povídání - pokud zazněla pro skupinu, mohla snadno uniknout pro velký počet účastníků. 3) PRŮBĚH : delegátky při snídani obcházely účastníky s informacemi o nadcházejících výletech. Kdykoliv jsme se potkali v průběhu dne, mohli jsme se dále doptávat. Dáša, která byla úžasná, psala informace o cvičení do zvláštního sešitu, možná tam mohla zapisovat i další informace od delegátky. Nicméně kdo chtěl, dozvěděl se vždy, co potřeboval, pokud vyvinul minimální iniciativu. 4) VÝLETY: dobře zorganizované, opět dobrá informovanost o průběhu, skvělý průvodce. Doporučení pro obdobný typ zájezdu (2 různé skupiny): kromě skupinových informací ještě v předstihu předávat informace od delegátky lektorce Stobu o výletech, akcích, apod. Závěr: moc děkuju za krásný pobyt. Dáša
Zuzana P.
Hotel příjemný, dobře vybrané středisko. Dáša cvičí na moje poměry trochu "light", co se dá ale plně pochopit při zohlednění místního klima. Zájezd hodnotím nízkou známkou kvůli absenci služeb delegáta. Proč nejezdil na výlety se skupinou delegát, případně jiný průvodce česky mluvící, ale naše cvičitelka Dáša ? Chování delegátek Adventure plus při odletu na letišti bych nazvala hyenizmem. Nikdy více nepojedu na žádný zájezd, který bude mít cokoliv společného s Adventure plus.
Alena B.
Také se připojuji k hodnocení Světly. Dáša dělala, co mohla, a ta její pozitivní energie byla balzám!!! Služby CK byly oproti tomu celkem průšvih- podmínku závazného objednání zájezdů už doma považuji za nehoráznost (na místě by se naše skupinka rozhodla určitě částečně jinak), na výletech se nám nedostalo žádných informací nad ty stručné na papíře (navíc pouze v angličtině), delegátky nebyly vůbec organizačně zdatné a všechny informace jsme z nich musely dolovat, infoknihu i pro CK založila Dáša.... Alena Bačinová
Hana T.
Připojuju se ke Světlanině hodnocení.Hanka Tůmová
Světla
Dobrý den, zájezd se mi líbil. Strava i ubytování bylo výborné. Koupání skvělé, dokonce i počasí vyšlo na jedničku. Dáša Jackson byla výborná. Snažila se, aby každý byl spokojený. Myslím, že dělala věci i nad rámec jejích povinností. Bohužel, některým účastnícím to bylo málo a chovaly s k ní velmi ošklivě. Nebyla jsem spokojená s delegátkami s CA Adventure plus. Mám za to, že organizačně to měly na starosti ony i pro skupinu STOBu. Nebo se mýlím? Ráda pojedu se STOBem na další exotické zájezdy, které bude pořádat. S pozdravem Kolářová

Nejbližší plánované akceJak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Pokračování úspěšné konference.