Thajsko

Upřesnění místa:
Phuket- slavné thajské letovisko v Andamanském moři

Lektor:
Dagmar Jackson

Instruktor: Vendula Říhová

Termín: 05.04.2018 - 17.04.2018 Přidat do kalendáře

Cena: 32650 Kč

Kurz je již obsazen. Můžete se přihlásit jako náhradník.
Přihlásit se jako náhradník


Užijte si se STOBem nezapomenutelnou dovolenou za supercenu - nádherné pláže, průzračnou teplou vodu, atraktivní program pro tělo i pro duši, levné masáže, výlety.

 

Cena pobytu je vzhledem k mimořádné časově omezené nabídce 32 650,- Kč a je garantována do čtvrtka 24.srpna!!!!!!!!!!!. Počet míst je omezen. Poté na vyžádání do vyčerpání kapacity 20 míst - pravděpodobně vzhledem ceně letenek už za vyšší cenu.

Po přihlášení  obdržíte smlouvu od CA Adventure plus. Doporučujeme si zaplatit i kompletní cestovní pojištění včetně storna zájezdu.  80 Kč/os./ den. V případě potřeby můžete kontaktovat majitelku Vendulu Říhovou na tel. 603578707, (od 25. srpna má dovolenou) nebo Ivu Málkovou tel. 608834816.

Ubytování:  SUNWING KAMALA BEACH 4****

Velmi hezký resort  přímo u pláže. Prostorné moderní klimatizované pokoje s balkonem nebo v přízemí se zahrádkou, mnoho bazénů, hřiště, posilovna, masáže, wifi. Resort je vzdálený 10 minut chůze od obchodů ve vesnici Kamala a 15 minut levným taxíkem od rušné pláže Patong.

Podrobnosti o hotelu http://www.sunwingkamala.com/

Informace o ostrově Phuket najdete např. na http://www.esotravel.cz/dovolena/thajsko/phuket/

Kapacita: 20 osob

Stravování:  bohatá snídaně, další možnosti stravování najdete buď v hotelu nebo v řadě restaurací na pláži, které podávají levné pokrmy thajské i mezinárodní kuchyně. Hned u hotelu jsou 2x týdně pořádány velké místní trhy, kde lze velmi dobře a levně nakoupit zajímavé potraviny vhodné i pro redukci váhy. V pokojích je lednička, mikrovlnná trouba, varná konvice.

Doprava: Výborné dopravní spojení z Prahy s leteckou společností Quatar airways, která má kvalitní služby a nově lítá z Prahy. Let je pouze s jedním přestupem v DOHA bez čekání přímo na ostrov Phuket a z letiště jen 35 minut autobusem do hotelu.

Program: Pobyt organizuje CA Adventure plus, s níž budou zájemci uzavírat cestovní smlouvu. Pobytu se zúčastní majitelka Vendula Říhová se svojí skupinou, která bude k dispozici i skupině STOB a bude organizovat zajímavé výlety po ostrově i mimo ostrov.

Podrobnosti zde

Oblíbená lektorka STOBu Dáša Jackson bude zajišťovat další program. Na co se můžete těšit?

Atraktivní pestré zdravotní cvičení, díky kterému si...

... více


Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Nenalezeny žádné záznamy.

Nejbližší plánované akce