Přijďte se podívat a zúčastnit akcí, kde můžete načerpat nové informace ze světa výživy, pohybu a zdraví. Přijďte si rozšířit obzory o nové přístupy, nové výrobky a nové pomůcky. Na těchto akcích narazíte také na stánek STOBu, který je již tradičním vystavovatelem, je také dlouhodobě pevnou součástí léčby obezity a přístupu ke zdravému životnímu stylu v ČR. Přijdťe se podívat na stánek STOBu a odneste si z akce nejenom nové znalosti, materiály a rady, ale především pěkné zážitky, které jsou k životu určitě potřeba. 

STOB se zúčastní hned několika veletrhů, navštívit nás můžete na některé z následujících akcí:

10.4.-11.4. BOJUJEME S TUKY – PVA Letňany

Na této akci naleznete na stánku STOBu naše materiály, které si můžete i zakoupit. Můžete se zde poradit a zeptat na vše, co vás o výživě a redukci hmotnosti zajímá, také jsme si pro vás přichystali vědomostní kvíz o ceny.

12.4. festival PRAHA V POHYBU – Staroměstské náměstí

Na této akci na našem stánku naleznete ukázku materiálů STOBu, můžete si zde nechat změřit složení vašeho těla a účastnit se soutěžního kvízu o ceny. Neváhejte a přijďte se podívat a zúčastnit akce pořádané přímo v srdci hlavního města Prahy. 

17.4.-19.4. festival Evolution - BIOSTYL – Výstaviště Praha Holešovice

Na této akci si na stánku STOBu můžete zakoupit naše materiály, nechat si změřit množství tuku v těle, účastnit se soutěžního kvízu a mimo jiné i získat cenné rady ohledně vašeho jídelníčku a redukce hmotnosti. 

Budeme se na Vás těšit, neváhejte se zastavit, třeba jen na kus řeči.

Těšíme se na hojnou účast.

Váš tým STOB