Španělsko, ostrov Menorca


Průměrné hodnocení: 4
Hodnotil: 1 uživatel
Upřesnění místa:
Resort Vacances

Instruktor: Miluška Nová

Termín: 18.09.2016 - 25.09.2016 Přidat do kalendáře

Cena: 17590 Kč

Španělsko, ostrov Menorca již skončil a nelze jej tedy objednat

MENORCA je ostrov klidu, přírodních a historických krás a zajímavostí, optimální pro Vaši dovolenou.

Místo pobytu: Ciutadella 

Ubytování: Resort Vacances
Hotel se nachází v klidném prostředí obklopeném přírodou. Přímo z hotelu je vstup na pláž Sa Caleta s pozvolným vstupem do vody. V okolí hotelu jsou obchůdky a jen přibližně 1,5  km od hotelu leží historické centrum Menorcy – malebná Ciutadella. Do centra Ciutadelly se dostanete procházkou podél moře pěšky, na kole nebo veřejnou dopravou, která staví přímo u hotelu.

Pokoje jsou apartmánového typu s terasou či balkonem a skládají se z jedné ložnice pro 2 osoby a obývací místnosti. V obývací místnosti se kromě plně vybavené kuchyňky nachází rozkládací gauč, který může v případě zájmu posloužit jako přistýlka pro jednu dospělou osobu. Pokoje dále disponují klimatizací / topením, koupelnou / WC, telefonem, TV / SAT a lednicí. Trezor a Wi-Fi na pokoji za poplatek. 
Ve vstupní hale hotelu je internetový koutek a Wi-Fi zdarma. Součástí hotelu je restaurace a bar u bazénu. Tři hlavní bazény pro dospělé i děti lze libovolně využívat, lehátka u bazénů jsou zdarma, bohaté animační programy pro dospělé v anglickém, německém, španělském jazyce. V hotelovém resortu je minimarket se základními potravinami (čerstvé pečivo, sýr, šunka, jogurty, džusy, vody a drogerií). Na recepci půjčovna aut. Za poplatek k dispozici vnitřní vířivka, menší fitness centrum je k dispozici zdarma.

Pláž: Přímo z hotelu je vstup na pláž v zátoce Sa Caleta s pozvolným vstupem do vody. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. U pláže se nachází též písečné hřiště na plážové hry k využití zdarma.

Stravování: stravování v rozsahu polopenze probíhá formou bufetu a vždy obsahuje v ceně též nápoje: nealko, voda, víno, pivo aj.

Doprava: letecky a autobusový transfer do hotelu

Program: Na programu bude denně cvičení (aerobik, taneční aerobik, posilování, strečink, cvičení s overbally a gumičkami), turistika, nordic walking po mořském pobřeží (lze chodit mnoho kilometrů), plavání v bazénu či v moři a výlety (nad rámec ceny pobytu). 
Další program: turistika přímo z místa pobytu, za poplatek výlety. Veškerý program organizuje Miluška Nová  

Cena: 17 590,- Kč   
Cena obsahuje všechny poplatky.

Pobyt pořádá a organizačně zajišťuje CK CAPRO.

Fotografie ZDEHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

elacinova@centrum.cz
Pobyt i volba místa byla skvělá - hotel v zeleni, se zahradou a bazénem, úžasný ostrov. Byla bych ráda, kdyby pobyt byl delší, na seznámení se s okolím a možnost užít si samotný pobyt i cvičení, také s ohledem na vzdálenost místa a dobu dopravy (zdržení na leišti). Rovněž mi cena zájezdu připadla vysoká. Možná bych měla i připomínky k informacím, které mohla předat průvodkyně z cestovní kanceláře ve větší podrobnosti, nebo uvést na nástěnce (časový rozpis atuobusů, příp. zastávky se vzdálenostmi k hotelu, obvyklé ceny taxi z jednotlivých lázní do hotelu, apod.), čímž by se usnadnil pobyt, vzhledem k jeho omezené délce. Naopak, vzhledem k tomu, že jsem byla s Vámi poprvé, velmi se mi líbila fundovanost a přístup cvičitelky a děkuji za seznámení se s milými účastnicemi zájezdu. Ještě jednou děkuji, E.Lacinová

Nejbližší plánované akcePřijďte si změřit složení těla a poznat, že stravování ani hubnutí není žádná věda

Jak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Přijďte si zacvičit a ochutnat zdravé potraviny. Vstup zdarma :)


Pokračování úspěšné konference.