Nordic walking pro začátečníky


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 18 uživatelů
Upřesnění místa:
Centrální park Stodůlky
Pod Hranicí
Praha 5
Zobrazit na mapě

Lektor:
Gábina Kvítková

Termín: 03.05.2017 - 17.05.2017

Cena: 495 Kč

Nordic walking pro začátečníky již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Středa17:00 - 18:3003.05.2017Každý týden

NordicWalking (severská chůze) je aktivní chůze s hůlkami, kdy zaměstnáte 90 % svalů v těle a procvičíte nejen nohy, ale i záda, ruce a hlubší svalové skupiny. Uvolníte ztuhlá ramena a krční partie. NW je náročnější než samotná chůze, ale zato více účinná a přitom skoro stejně jednoduchá. Jako sportovní aktivitu lze NW srovnat s během nebo v zimě s běžkováním nebo prostě s rychlou chůzí.

90ti minutová lekce je zaměřena na výuku a trénink správné techniky chůze, zahrnuje též úvodní rozcvičení a závěrečné protažení. Chodit budeme po parkových cestách v oblasti Centrálního parku Stodůlky - Hůrka.

Vybavení: pohodlné oblečení dle počasí, pevnější uzavřené boty (nejsou vhodné kotníčkové nebo sandály), příp. malý batůžek nebo ledvinka. Není vhodná taška přes rameno nebo přes hlavu, při chůzi překáží. NW hole si můžete vzít vlastní nebo vám hole můžeme zapůjčit. Pokud budete chtít využít půjčení holí, při objednání to prosím napište do poznámky. Tato forma pohybové aktivity je vhodná pro každého, kdo má rád chůzi a kdo chce zvýšit efektivitu pohybu a zapojit tak celé tělo.

Každý účastník si je vědom svého zdravotního stavu, je za něj plně zodpovědný a účast na kurzu je na jeho vlastním uvážení, lektor nenese za zdravotní stav účastníků odpovědnost.

Cvičení zahrnuje 3  90min  lekce.Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Irena K.
Skvěle připravené kurzy. Dostatek informací a poctivá snaha o zvládnutí techniky účastníků. Irena K.
Blanka H.
Příjemně strávené tři středeční odpoledne :-) Blanka H.
Zuzana T.
Kurzy paní Gábiny jsou skvělé, kromě fyzičky si určitě zlepšíte i náladu :-) Zuzana T.
Zuzana K.
Naprostá spokojenost, dozvěděla jsem se vše o holích a správné technice chůze. Hned jsem se přihlásila do kurzu pro pokročilé :-)
renata.vostrelova@ceskapojistovna.cz
Irena B.
S kurzem jsem byla velmi spokojená. IB
Irena B.
Martina D.
Technika chůze vysvětlena na jedničku, osobní přístup paní Kvítkové. Jednoznačně doporučuji všem, kteří ještě váhají.
Ivana B.
Eva R.
Lekce s paní Gábinou doporučuji všem kdo se chtějí s NW nejen seznámit. Paní Gábina je milá, sympatická, trpělivá a vždy dobře naladěná. Lekce má skvěle připravené, přizpůsobené zdatnosti všech, v neposlední řadě vše vysvětlí, ukáže, chyby opraví, poradí a všechny dotazy zodpoví. Jsem maximálně spokojená a přihlásila jsem se i do pokračovacího kurzu. Eva R.

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.