Nordic walking o víkendu pro pokročilé


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotilo: 13 uživatelů
Upřesnění místa:
Krčský les U Labutě
Thomayerova
Praha 4 14000
Zobrazit na mapě

Lektor:
Gábina Kvítková

Termín: 03.09.2016 - 01.10.2016

Cena: 570 Kč

Nordic walking o víkendu pro pokročilé již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Sobota09:30 - 11:3003.09.2016

Dvouhodinové NW vycházky  jsou pokračováním začátečnického kurzu, na který navazují.  Proto velmi doporučujeme nejprve absolvování  teorie a nácviku v začátečnických lekcích, kde je na výuku čas i prostor. 

Víkendové dvouhodinové vycházky jsou  zaměřeny na hlubší procvičení správné techniky chůze na delších a náročnějších trasách, a samozřejmě zahrnují též úvodní rozcvičení a závěrečné protažení. Chodit budeme po osvědčených lokalitách Prahy 4: Krčský les, Hostivař, Modřany, popřípadě dalších místech dle domluvy s účastníky kurzu, vždy dostupné MHD.

Vybavení: pohodlné oblečení dle počasí, pevnější uzavřené boty (nejsou vhodné kotníčkové nebo sandály), příp. malý batůžek nebo ledvinka. Není vhodná taška přes rameno nebo přes hlavu, při chůzi překáží. NW hole si můžete vzít vlastní nebo vám hole můžeme zapůjčit. Pokud budete chtít využít půjčení holí, při objednání to prosím napište do poznámky. Tato forma pohybové aktivity je vhodná pro každého, kdo chce při chůzi zvýšit efektivitu pohybu a zapojit celé tělo. Přednost mají absolventi začátečnických kurzů.

Každý účastník si je vědom svého zdravotního stavu, je za něj plně zodpovědný a účast na kurzu je na jeho vlastním uvážení, lektor nenese za zdravotní stav účastníků odpovědnost. 

Cvičení zahrnuje 3 2hodinové vycházky, vždy 1x za 14 dní a to: 3.9., 17.9., 1.10.2016Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Sabina K.
Napsala jsem svoje hodnocení na paní Gábinu a NW před minutou na jiný kurz NW. Nebudu to opakovat. Všechno mnou napsané platí. Jen bych ráda dodala, že v paní Gábině Kvítkové získal STOB slovně nepostihlitelý přínos. Paní Gábinu jsem do loňského srpna neznala, ale od té doby chodím na její kurzy, postupně od začátečníků po pokročilé NW. Ona je perfektní. A Její trasy také. Pražská příroda je také úžasná, alespoň místy. A ti, kteří "mašírují" s paní Gábinou, jsou u toho a mohou obdivovat! Pražskou přírodu a jen tak mimochodem svoje vlastní úžasné a dopředu neočekávané výkony. Vřele doporučuji! Sabina
Eva K.
Skvělé po všech stránkách. Zúčastnila jsem se opakovaně a přihlásím se znovu.
Alexandra M.
super, nemělo to chybu,senzační trasy, senzační lektorka, humor, nakopnutí ke skvělému pohybu.Díky Alexandra
mojžíšová
Dobrý den, kurz byl díky p. Kvítkové skvělý. Oceňuji ji nejen jako dokonalého profesionála, který mne zasvětil do správné techniky NW, ale především mi svým milým a empatickým přístupem umožnila překonat obavy, které jsem vzhledem k věku měla z náročnosti kurzu. Oceňuji také skvělý výběr tras. Umožnila mi poznat krásné a pro mne dosud neznámé okolí Praha. Děkuji a těším se na další kurz na podzim. J. Mojžíšová
Sabina
Dobrý den, kurz byl vynikající! Děkuji moc. Paní Gábina je naprosto úžasná! Citlivá, ohleduplná, aktivní, povzbuzující, pečlivá a nesmírně milá. Zažila jsem něco naprosto nového a stala jsem se na NW závislá - mohu jen doporučit. Přihlásím se znovu - samotnou mě to tolik nebaví.
posmourna
Souhlasím s tím,co píší kolegyně-všechno super! Paní Gábina je moc příjemná, dobře zná trasy na které nás vodila a co je nejdůležitější-učila nás správně chodit s NW holemi. Díky.
eva.kvackova@atlas.cz
Výborný kurz, milá lektorka, příjemné vystupování, moc hezky vybrané lokality.
Michaela F.
Výborný kurz,, jen samé superlativy !!! M.F.
Alena J.
Alena
admin
Přišlo emailem: Kurz byl super, naprostá spokojenost, pí. Gábina Kvítková velice milá a příjemná lektorka. Děkujeme Táňa a Zdenka

Nejbližší plánované akce


Přihlaste se do kurzu hubnutí a buďte úspěšní.