Latinsko-americké tance


Průměrné hodnocení: 4.4
Hodnotilo: 5 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 14021

Instruktor: Barbora Tůmová

Termín: 16.04.2018 - 11.06.2018

Cena: 700 Kč

Mám zájem o cvičení


Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 18:0016.04.2018Každý týden

Cena zahrnuje 7 lekcí. 

"Chcete se protáhnout a spálit nějaké kalorie, zeštíhlit problémové oblasti, zpevnit tělo ... ale hlavně se u toho dobře pobavit a zatancovat si? Přijďte na kurz latinsko-amerických tanců! 

Za zvuků latino tanců salsa, merengue, bachata rozhýbeme celé tělo bez poskoků a nadměrného zatěžování kloubů. Procvičíme si bříško, boky, zadeček a stehna. Zpevníme ramena a paže, aby dostaly pěkný tvar. Rozhýbeme se jako latinsko-americké tanečnice a tanečníci a vyzkoušíme si i jednoduché variace tanců. 

Stačí vám lehká sportovní obuv a pohodlné oblečení, chuť se hýbat a dobrá nálada. 

Barbora Tůmová je lektorkou salsy a bachaty v taneční škole Bohemian Salseros, kterou založil v roce 2004 Honza Dvořák, bývalý žák Ivana Balogha. S taneční skupinou Bohemian Slaseros získala titul Mistr ČR CDO v párových tancích. Zároveň se věnuje také L a z roku 2015 i titul z mistrovství ČR CDO. Než se v roce 2011 poprvé seznámila se salsou, prošla několik tanečních skupin různých stylů - společenské tance, scénický tanec, moderna, balet či tango.

Necvičí se 5.2.2018 z důvodu školních prázdnin a 2.4.2018 z důvodu státního svátku. Cvičení ve dnech 30.4. a 7.5. se nekoná, neboť ředitel ZŠ Plamínkové vyhlásil ředitelské volno před svátečními dny 1. a 8. 5. Cyklus cvičení se proto prodlužuje a bude končit 11.6. namísto původně plánovaného data 28.5. Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Jitka E.
Kurz moc příjemný. Něco jsme se naučily, protáhly si těla a navíc byla při hodinách legrace. Od ledna nestíhám, ale pokud bude v září, okamžitě se přihlásím.
Martina V.
Lektor super, ale nedokončila jsem z rodinných důvodů. Kurz byl i docela brzy.
Marcela N.
Nejlepší kurz, přístup lektora skvělý. Těším se na lednové pokračování.
Alena K.
Děkuji za skvělý kurz, vždy jsem si to krásně užila, zatančila si a přitom si protáhla celé tělo. Pan lektor je skvělý tanečník a bezvadně nás vždy pobavil.
Jana K.
Kurz byl moc fajn, lektor velmi příjemný a vtipný. Člověk sice nijak neposiloval, ale i tak měl vždy na konci zpocené oblečení. Díky lektorovi dostane člověk do těla ten správný rytmus salsy a skvěle se u toho pobaví. Moc příjemně strávená úterní odpoledne letošního jara. Díky.

Nejbližší plánované akceJak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Pokračování úspěšné konference.