Latinsko-americké tance


Průměrné hodnocení: 4.5
Hodnotilo: 6 uživatelů
Upřesnění místa:
ZŠ Plamínkové
Plamínkové 1593/2
Praha 14021

Instruktor: Barbora Tůmová

Termín: 16.04.2018 - 11.06.2018

Cena: 700 Kč

Latinsko-americké tance již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí17:00 - 18:0016.04.2018Každý týden

Cena zahrnuje 7 lekcí. 

"Chcete se protáhnout a spálit nějaké kalorie, zeštíhlit problémové oblasti, zpevnit tělo ... ale hlavně se u toho dobře pobavit a zatancovat si? Přijďte na kurz latinsko-amerických tanců! 

Za zvuků latino tanců salsa, merengue, bachata rozhýbeme celé tělo bez poskoků a nadměrného zatěžování kloubů. Procvičíme si bříško, boky, zadeček a stehna. Zpevníme ramena a paže, aby dostaly pěkný tvar. Rozhýbeme se jako latinsko-americké tanečnice a tanečníci a vyzkoušíme si i jednoduché variace tanců. 

Stačí vám lehká sportovní obuv a pohodlné oblečení, chuť se hýbat a dobrá nálada. 

Barbora Tůmová je lektorkou salsy a bachaty v taneční škole Bohemian Salseros, kterou založil v roce 2004 Honza Dvořák, bývalý žák Ivana Balogha. S taneční skupinou Bohemian Slaseros získala titul Mistr ČR CDO v párových tancích. Zároveň se věnuje také L a z roku 2015 i titul z mistrovství ČR CDO. Než se v roce 2011 poprvé seznámila se salsou, prošla několik tanečních skupin různých stylů - společenské tance, scénický tanec, moderna, balet či tango.

Necvičí se 5.2.2018 z důvodu školních prázdnin a 2.4.2018 z důvodu státního svátku. Cvičení ve dnech 30.4. a 7.5. se nekoná, neboť ředitel ZŠ Plamínkové vyhlásil ředitelské volno před svátečními dny 1. a 8. 5. Cyklus cvičení se proto prodlužuje a bude končit 11.6. namísto původně plánovaného data 28.5. Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Marcela N.
Je velká škoda, že slečna Barbora již příští kurz nebude vést. Pana Balogha, který kurz začínal, nahradila skvěle. Skoro všechny tanečnice z toho důvodu odešly a udělaly chybu. My zbylé, jsme si kurz opravdu užily a hodně se naučily.
Jitka E.
Kurz moc příjemný. Něco jsme se naučily, protáhly si těla a navíc byla při hodinách legrace. Od ledna nestíhám, ale pokud bude v září, okamžitě se přihlásím.
Martina V.
Lektor super, ale nedokončila jsem z rodinných důvodů. Kurz byl i docela brzy.
Marcela N.
Nejlepší kurz, přístup lektora skvělý. Těším se na lednové pokračování.
Alena K.
Děkuji za skvělý kurz, vždy jsem si to krásně užila, zatančila si a přitom si protáhla celé tělo. Pan lektor je skvělý tanečník a bezvadně nás vždy pobavil.
Jana K.
Kurz byl moc fajn, lektor velmi příjemný a vtipný. Člověk sice nijak neposiloval, ale i tak měl vždy na konci zpocené oblečení. Díky lektorovi dostane člověk do těla ten správný rytmus salsy a skvěle se u toho pobaví. Moc příjemně strávená úterní odpoledne letošního jara. Díky.

Nejbližší plánované akceJak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Pokračování úspěšné konference.