Itálie, ostrov Ischia


Průměrné hodnocení: 4
Hodnotil: 1 uživatel
Upřesnění místa:
letovisko Forio

Lektor:
Ludmila Boháčová

Termín: 18.06.2016 - 25.06.2016 Přidat do kalendáře

Cena: 17700 Kč

Itálie, ostrov Ischia již skončil a nelze jej tedy objednat

Místo pobytu: letovisko Forio na italském ostrově Ischia

Ubytování: Ubytování je zajištěno v hotelu Park Victoria***. Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci, TV/SAT a telefon. Hotel je obklopen zelení a je umístěn nedaleko od historického centra Foria či Poseidonových zahrad. Patří k němu venkovní a vnitřní termální bazén. 

Stravování: v rozsahu polopenze

Doprava: Doprava je zajištěna letadlem, transfery pak autobusem/minibusem + trajektem. Alternativně je možné využít i dopravu autobusem.

Pláž: Písečná pláž Cava dell´Isola je vzdálena 600 m, Poseidonovy zahrady cca 1,5 km.

Program: denně cvičení (aerobní, zdravotní, s overbally, s gumičkami), za poplatek návštěva krásných termálních lázní, výlety po ostrově i na pevninu (Vesuv, Pompeje)

Cena: 17700,- Kč letecky, 12900,- Kč autobusem

Cena obsahuje všechny poplatky. Výše uvedená cena je garantována při včasném přihlášení. Při pozdějším přihlášení, kdy by bylo nutné dovyžádání letenky, se cena zvýší o 400,- Kč. 

Pobyt pořádá a organizačně zajišťuje cestovní kancelář Petra Tour.

V současné době jsou již vyprodány letenky, je možné využít autobusovou dopravu.

 

 



Hodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

elacinova@centrum.cz
Pobyt i volba místa byla skvělá - hotel v zeleni, se zahradou a bazénem, úžasný ostrov. Byla bych ráda, kdyby pobyt byl delší, na seznámení se s okolím a možnost užít si samotný pobyt i cvičení, také s ohledem na vzdálenost místa a dobu dopravy (zdržení na leišti). Rovněž mi cena zájezdu připadla vysoká. Možná bych měla i připomínky k informacím, které mohla předat průvodkyně z cestovní kanceláře ve větší podrobnosti, nebo uvést na nástěnce (časový rozpis atuobusů, příp. zastávky se vzdálenostmi k hotelu, obvyklé ceny taxi z jednotlivých lázní do hotelu, apod.), čímž by se usnadnil pobyt, vzhledem k jeho omezené délce. Naopak, vzhledem k tomu, že jsem byla s Vámi poprvé, velmi se mi líbila fundovanost a přístup cvičitelky a děkuji za seznámení se s milými účastnicemi zájezdu. Ještě jednou děkuji, E.Lacinová

Nejbližší plánované akce



Přijďte si změřit složení těla a poznat, že stravování ani hubnutí není žádná věda

Jak využít relaxační techniky při terapii obezity.


Přijďte si zacvičit a ochutnat zdravé potraviny. Vstup zdarma :)


Pokračování úspěšné konference.