Hubnutí bez diety


Průměrné hodnocení: 5
Hodnotili: 2 uživatelé
Upřesnění místa:
Tančírna Balahaha / salonek SI (naproti Tančírně nad lékárnou BENU)
Tř. 9. května
Rumburk 40801
Zobrazit na mapě

Lektor:
Renáta Ticháčková Valčíková
renata@fit-sever.cz
604 502 110

Instruktor: různí

Termín: 18.01.2018 - 12.04.2018

Cena: 3950 Kč

Hubnutí bez diety již skončil a nelze jej tedy objednat

Termíny kurzu

DenČasDatum
Pondělí15:14 - 15:1422.01.2018Každý týden

Mám mnohaleté zkušenosti s výživovým poradenstvím.

Je téměř pravidlem, že se s klienty dostaneme na psychickou stránku věci. Mám čím dál větší potřebu zkusit Vám pomoci nejen s výživou jako takovou, ale také s psychikou.

Pojďme se tedy seznámit s lidmi, kteří mají podobný problém. Pojďme důkladně prodiskutovat, co všechno nás může při pokusech o úpravu váhy potkat a jak se s tím vypořádat. Projdeme si možné varianty, připravíme si scénáře a plány jak zvládat dosud nezvladatelné situace. Za každý dílčí pokrok se náležitě pochválíme. Budeme kontrolovat a upravovat stravovací zvyky, probereme etikety potravin a nakupování obecně. Vytvoříme si Facebookovou skupinu, kde se po celý kurz budeme vzájemně podporovat a motivovat, sdělovat si dojmy a chlubit se (např. nachozenými kroky, recepty, atd.). Naučíme se mít rádi sebe a život a z jídla uděláme "jen jídlo".

Kurz se skládá z 12 schůzek. Součástí každé schůzky je lekce cvičení (s ohledem na váhu a výkonnost samozřejmě) a posezení v novém příjemném prostoru Schrödingerova institutu.

Data konání: 18.1., 24.1., 1.2., 8.2., 22.2., 1.3., 8.3., 15.3., 22.3., 29.3., 5.4 a 12.4.

V případě, že se nemůžete zúčastnit cvičení ve stanovená data, můžete využít našich lekcí 1x týdně zdarma v jiný den a jiný čas.

V ceně kurzu je zahrnuto:

2x vážení na InBody v mojí poradně (velmi podrobný rozbor složení těla na 11 stránek - lékařský přístroj),

12x vážení na Tanitě (orientační vážení),

různorodá cvičení se mnou a výběrem dalších instruktorů

všechny konzultace v průběhu kurzu, 

všechny potřebné brožury a tištěné materiály ke kurzuHodnocení uživatelů

Pro psaní recenzí se musíte přihlásit

Zuzana B.
Renatka restartovala muj život. Jsem velmi vděčná za její kurz. Naucila mne znovu se hybat, cvičit, chodit;; a hlavně jsem pochopila, jak zdravě a funkčně upravit své stravovací návyky. Už nikdy jinak! Mám z kurzu spoustu materiálů, ke kterým se budu stale vracet. A přitom slyšet její jasná, direktivní, ale zároveň neuvěřitelně empatická a trpělivá slova. O vše to se mohu spolehlivě opřít ve svém dalším životě. A jsem si jistá, kdybych začla tápat, ona pomůže. Je to velmi charismatický člověk. Podařilo se jí udělat z nás skvelou partu, a i po skončení kurzu nás motivovat k dalším aktivitám, které podpoří náš restart. Jsem opravdu vděčná a děkuji:) Zuzana Benediktová
Iva M.
Kurz předčil má očekávání a moc za něj děkuji. Skvělá parta a úžasná instruktora. Renča je profík a člověk na svém místě. Díky kurzu, Renče a taky sobě jsem zhubla 8,3 kg tuku, naučila jsem se zdravě vařit, zdravě jíst, řešit stres jinak než jídlem. A to není všechno. Díky Renče znovu po letech cvičím a baví mě to. A víte co, je to poprvé co mě hubnutí baví, co hubnu bez stresu a vím, že to co jsem se naučila, bude součástí mého života už na pořád. Díky moc a vřele doporučuji všem. Iva Minárová

Nejbližší plánované akcePřijďte si zacvičit a ochutnat zdravé potraviny. Vstup zdarma :)


Pokračování úspěšné konference.