Máte pocit, že už všechno víte? Už vás nebaví číst stále stejné články s radami co jíst, co nejíst a jak zaručeně zhubnout? Myslíte si, že jsou již vaše znalosti týkající se jídelníčku, pohybu a hubnutí perfektní?

Ano, to může být pravda, ale stačí to? Není lepší tyto znalosti a vědomosti uplatnit i v praxi?

V současné době se stále více setkáváme s případy, kdy lidé a zájemci o změnu životního stylu mají opravdu hodně a hodně znalostí a je pouze na nich, jak s nimi naloží. Dnes již nebojujeme s tím, že by bylo informací na téma zdraví, výživa, redukce váhy, atd. málo a byl jich nedostatek, ba naopak a proto vyvstávají dva základní problémy.

 

  1. Jsou opravdu načerpané znalosti správné? Nejedná se pouze o poplašné zprávy šířící se internetem, které mají od pravdy daleko? Nejsou to jen informace vytržené z kontextu?

 

  1. Umíme získané znalosti používat a umíme je uvést do našeho života?

 

Na obě otázky se vám STOB snaží již mnoho let odpovídat, a to prostřednictvím tištěných materiálů, internetových stránek nebo se můžete přijít něco přiučit naživo do kurzů zdravého hubnutí nebo na vzdělávací semináře.

 

Pohled na svět výživy a potravin vám zprostředkováváme díky uznávaným odborníkům, kteří s námi dlouhodobě spolupracují. Mnoho zajímavých informací se můžete dozvědět na plánovaných seminářích v dubnu či květnu.

 

Pokud se snažíme dodržovat správné životní návyky, znalosti, jak na to, jsou nezbytné, ale ještě důležitější je umět znalosti uvést do našeho života. K čemu nám je, že známe přesné složení jednotlivých potravin, víme, jak by měl vypadat ideální jídelníček, jakou pohybovou aktivitu a v jaké intenzitě máme při redukci váhy zvolit, když nejsme schopni to v reálném životě udělat?

 

Pokud se vás to také týká, přijďte na březnový seminář, který vám poradí, jak uvést teoretické znalosti do praktického života. Přijďte si poslechnout názory a zkušenosti psycholožky Ivy Málkové, která má pro vás připraveny konkrétní návody ze své 30ti-leté praxe. Dostanete rady, jak se dostat z bludného kruhu hubnutí a přibírání, co je to autogenní trénink a jak k tomu všemu můžete využít i internetových nástrojů STOBu.  J

 

Můžete se také těšit na speciálního hosta, kterým je Milota Burianová, osobní kouč a vyškolený lektor STOBu, který vám poradí, jak z rozhodnutí udělat realitu!

 

Více o semináři naleznete ZDE.

 

Autor: MP STOB